Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Okiem Konkurencji

Alior Bank od 1 lipca wprowadza zmiany w tabeli opłat i prowizji. W ich ramach wprowadza opłatę za wypłatę z bankomatu kwoty poniżej 100 zł. Jednocześnie podwyższa wymogi zwalniające z opłaty za kartę do konta czy opłaty za przelewy ekspresowe. To już druga seria zmian w tabeli prowizji w tym roku - poprzednia weszła w życie 27 marca.
Od 1 czerwca br. stanowisko wiceprezesa banku nadzorującego Pion Finansów obejmie Bożena Graczyk.
Bank BGŻ BNP Paribas jednym z najaktywniejszych banków w dziedzinie CSR – W strategii biznesowej i planach działania uwzględniamy nasz wpływ społeczny i środowiskowy związany z działalnością biznesową. Takie rozumienie CSR umożliwia harmonijne połączenie logiki biznesowej, odpowiedzialności wobec...
D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. wprowadziło istotne zmiany w swojej ofercie. Klienci mogą teraz zawsze liczyć na wsparcie ubezpieczyciela.
mBank wprowadza aplikację mobilną z funkcją płatności Android Pay, logowaniem odciskiem palca także na platformie Android oraz tempem wydatków, pomagającym kontrolować osobisty budżet
Inwestycje publiczne ruszą i mogą być impulsem do modernizacji gospodarki. Wysokie wykorzystanie mocy produkcyjnych przez sektor prywatny i brak rąk do pracy powinny spowodować, że firmy zaczną tworzyć nowe moce, mniej chłonące siłę roboczą - mówi Brunon Bartkiewicz, prezes ING Banku Śląskiego.
mBank ogłosił dziś udostępnienie rozwiązania Android Pay dla klientów posiadających karty debetowe i kredytowe Mastercard.
Zmiana perspektywy ratingu Banku Ochrony Środowiska S.A. ze stabilnej na negatywną DZIAŁANIE RATINGOWE Warszawa, 11 kwietnia 2017 r. – Agencja ratingowa EuroRating zmieniła perspektywę ratingu kredytowego nadanego Bankowi Ochrony Środowiska S.A. ze stabilnej na negatywną. Rating został utrzymany na...
Do Mobilnych Wpłatomatów Idea Banku klienci wpłacili w marcu rekordową kwotę 51,5 mln PLN, o 418% więcej niż przed rokiem i o 38% więcej niż w lutym. Mobilne Wpłatomaty odpowiadają już za ponad 20% wpłat gotówkowych do Idea Banku.
Młode pokolenie docenia szybkość obsługi i jakość bankowości elektronicznej. O wyborze banku często decydują reklamy w internecie.

Strony