Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Wsparcie Biznesu

Na rynku ukazała się nowa książka Wiesława Żółtkowskiego Zarządzanie ryzykiem w małym banku - w kontekście zmieniających się regulacji nadzorczych.
Jak mawiał Machiavelli: dobry władca powinien być potężny jak lew i przebiegły jak lis. A jaki powinien być idealny negocjator?
Studenci w Polsce – mieszkają z rodzicami, mają dobre perspektywy zawodowe I chętnie korzystają z bankowości internetowej - wynika z najnowszej publikacji ZBP, Raportu „Portfel studenta”
Specjalnie dla naszych czytelników super promocja na zakup książki. Wystarczy przy zamówieniu wpisać kod rabatowy bsnet by otrzymać 25% zniżki
Wraz ze wzrostem przychodów, skali działalności i rozpoznawalności marki przedsiębiorstwa zyskują także wrogów.
Prawie połowa Polaków korzysta z karty kredytowej co najmniej parę razy w tygodniu, w tym 13 proc. korzysta codziennie, a prawie 90 proc. raz w miesiącu.
EY uruchamia Domenę Komitetów Audytu – platformę informacyjną dla członków Komitetów Audytu i Rad Nadzorczych
Globalna sprzedaż samochodów osiągnie poziom 100 mln w 2019 r., ponieważ innowacje są głównym czynnikiem zmian.
Technologia blockchain może zrewolucjonizować rynek płatności. Blockchain oznacza potencjalnie niższe koszty funkcjonowania systemu finansowego i jego większe bezpieczeństwo w sensie technicznym
Google, Amazon, Facebook oraz Apple, czyli tak zwana GAFA, mają nadawać ton w usługach finansowych, tworząc dedykowane im platformy cyfrowe, kreując lepsze doświadczenia i wyższe wartości dla klienta niż banki, ubezpieczyciele i fintechy.

Strony