Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Razem z Concordią

Grupa Concordia Ubezpieczenia zakończyła rok 2016 łącznym wynikiem finansowym wysokości +10,3 mln zł, przy sprzedaży w wysokości 424,3 mln zł.
Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce, aby zminimalizować możliwość nieprzyjemnych niespodzianek?
Z badania przeprowadzonego przez TNS OBOP wynika, że 59 proc. Polaków ubezpiecza swoje nieruchomości.
List Prezesa Zarządu Pana Jacka Smolarka z okazji 20-lecia Concordii Polska.
Najnowsze wyniki badań potwierdzają to, co wydaje się oczywiste. Polacy najbardziej obawiają się o zdrowie i życie swoich najbliższych.
Concordia Ubezpieczenia w najnowszym rankingu magazynu Motor uzyskała najniższy współczynnik związany ze skargami dotyczącymi ubezpieczeń komunikacyjnych kierowanych do Rzecznika Finansowego.
Wynik finansowy Grupy Concordia Ubezpieczenia w 2016 r. wyniósł łącznie +10,3 mln zł, przy sprzedaży w wysokości 424,3 mln zł.
Czego obawiają się Polacy? Niemal 2/3 ankietowanych przez Kantar Public przyznało, że to lęk o najbliższych towarzyszy im na co dzień.
„Gazeta Bankowa” po raz 15. wybrała Lidera – czyli firmę, która w swojej branży dokonała w 2016 r. najbardziej innowacyjnego wdrożenia technologicznego.
Liczba wypadków śmiertelnych w rolnictwie jest obecnie najwyższa od 3 lat – tak wynika z danych opublikowanych przez KRUS. Przez 12 miesięcy 2016 roku w czasie pracy rolniczej zginęło aż 20 osób więcej niż w roku poprzednim.

Strony