Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Fotoreportaże

Przypadek sprawił, że należąca do Chile mała wyspa na Pacyfiku kojarzy się dziś ze Świętami Wielkanocnymi. Nie ma jednak cienia przypadku w tym, że ta sama wyspa stała się jednym z najbardziej intrygujących miejsc na świecie.
Ostatnia Wieczerza malowidło ścienne Leonarda da Vinci, wykonane w refektarzu klasztoru przy Santa Maria delle Grazie w Mediolanie przedstawiające Ostatnią Wieczerzę.
Slalomy między drzewami i skałami, kładki nad strumieniami, trawersy, zjazdy, podjazdy, trasy dobrze oznakowane, jednokierunkowe i bezpieczne. Po drodze miejsca, w których można usiąść, posilić się, podziwiać widoki. Całość składa się na rowerową rewelację w górach k. Świeradowa-Zdroju.
Jadąc wzdłuż Großglockner Hochalpenstraße - jednej z najbardziej znanych dróg w całych Alpach, pośród majestatycznych szczytów gór można do woli rozkoszować się pięknem przyrody parku narodowego!
Odkryj urok i magię najmniejszego regionu Włoch - Dolinę Aosty, która od zachodu graniczy z Francją, od północy ze Szwajcarią a od wschodu i południa z regionem Piemont.
A w tych borach olsztyńskicj dobrze z psami wędrować. A w tych jarach olsztyńskich sośnina i dąbrowa
Bieszczady wciąż jeszcze dzikie, nie do końca odkryte, momentami tajemnicze. To zapierające dech w piersiach widoki, mgła unosząca się nad połoninami, małe wioski, zatopione w krajobrazie cerkwie. To także ludzie, którzy żyją tu od pokoleń, ale również ci, którzy dotarli tu w poszukiwaniu spokoju i harmoni.
Po emocjonującym tygodniu zapraszamy do relaksu. Obejrzyjcie przepiękny fotoreportaż autorstwa Jerzego Rajeckiego, który swój dorobek prezentuje na FB na swoim profilu Podlaskie klimaty. Niech magiczne klimaty pejzaży podlaskiego z cyklu Pożegnanie zimy nastroją Was optymizmem i pogodą ducha.
Zdjęcia artysty fotografika i leśnika Piotra Wypycha
Białoruś, stary polski cmentarz

Strony