Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Parlament Europejski

Działa już bezpłatna aplikacja na smartfon - mObywatel. Rozwiązanie, które przygotowało Ministerstwo Cyfryzacji, zapewnia szybki dostęp do dokumentów w telefonie.
Komisja Europejska wskazała dziś sposoby zakończenia programu lepszego stanowienia prawa.
Choć przyjęto kompromisowe poprawki, nie zabrakło kontrowersji. Zwłaszcza ze strony przedstawicieli firm internetowych.
Komisja Europejska prezentuje zestaw operacyjnych i praktycznych środków, które mają lepiej bronić obywateli UE przed zagrożeniami terrorystycznymi .
We wtorek 10 października w siedzibie Biura Wielkopolski w Brukseli odbyła się debata „Europejskie miasta wdrażają światowe programy”.
KE przedstawiła wytyczne i zasady, które dotyczą aktywnego zapobiegania obecności w internecie nielegalnych treści nawołujących do nienawiści, przemocy i terroryzmu.
Wiele branż przemysłu europejskiego znajduje się w punkcie zwrotnym – mówiła komisarz Elżbieta Bieńkowska prezentując kompleksową strategię przemysłową KE .
Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker wygłosił dzisiaj orędzie o stanie Unii w 2017 r. przed posłami do Parlamentu Europejskiego .
Jesienią powstanie unijna specgrupa do walki z fake news – zapowiada nowa unijna komisarz ds. cyfrowych, Bułgarka Mariya Gabriel.
Jak uczynić unijny łańcuch dostaw żywności bardziej sprawiedliwym? – to temat rozpoczynających się właśnie konsultacji publicznych w ramach UE

Strony