Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Parlament Europejski

Zakupy przez internet są coraz popularniejsze w UE, ale ewentualne zwroty i reklamacje wciąż wymagają przejścia skomplikowanych procedur. Komisja Europejska chce uprościć ten proces.
Trzy amerykańskie koncerny internetowe: Facebook, Google i Twitter mogą w najbliższym czasie zapłacić grzywnę – zagroziła wczoraj Komisja Europejska. Powodem jest naruszanie praw użytkowników ich serwisów.
Czy wizyta Prezydenta Trumpa w Polsce i to, że z pozoru nie podniósł tych obaw, dały rządowi wolną drogę do takich ruchów? Nie.
Sytuacja, także w wymiarze międzynarodowym jest naprawdę poważna. I dlatego wymaga poważnych środków i poważnych partnerów. Proszę spróbować, Panie Prezydencie.
Frans Timmermans, pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej podczas wczorajszej (19 lipca) konferencji prasowej odpowiadał na pytania dziennikarzy dotyczące polskiego projektu reformy sądownictwa.
Uchwalana w pośpiechu ustawa pomoże państwowym koncernom, zwłaszcza gdańskiej Enerdze
Prezydent Recep Tayyip Erdoğan wykorzystał odsłonięcie pomnika ofiar zamachu stanu z zeszłego roku do ataku na Unię Europejską. Zapowiedział również, że zgodzi się na przywrócenie kary śmierci
Przyjęcie proponowanych zmian w prawie odnoszącym się do wymiaru sprawiedliwości spotka się z „konsekwencjami”.
European Union (Withdrawal) Bill to projekt ustawy o opuszczeniu Unii Europejskiej. Słowem „bill” w systemie prawa anglosaskiego określa się projekt aktu normatywnego,
Od dziś do środy w Polsce przebywać będzie brytyjska para książęca z dziećmi. W tym czasie odwiedzą Warszawę i Gdańsk

Strony