Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Głos Izb Gospodarczych

Święto Spółdzielczości Bankowej umożliwia promocję całego sektora bankowości spółdzielczej, warto skorzystać z tego wyjątkowego wydarzenia i od jak najlepszej strony zaprezentować nie tylko swój bank spółdzielczy, ale cały sektor.
Zapraszamy do lektury oraz prenumeraty branżowego magazynu "Głos Banków Spółdzielczych " wydawanego przez KZBS.
Społeczna ocena banków w ciągu minionego roku uległa poprawie, a zaufanie, którym Polacy darzą banki pozostało stabilne
Osłabienie dynamiki wzrostu liczby rachunków dostępnych przez internet dla klientów detalicznych to oznaka nieuniknionego nasycenia tego obszaru usług bankowych.
Mieczysław Groszek pokieruje terminalizacją polskich firm. Będzie szefem tworzonej do tego celu fundacji
9 maja 2017 r. w Hotelu Novotel Centrum, ul. Marszałkowska 94/98 w Warszawie, odbędzie się VI Forum Bezpieczeństwa Banków.
W dniach 23-24 maja 2017 r., w Sangate Hotel Airport (dawny Hotel Gromada) w Warszawie, odbędzie się IX Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2017
Polecamy krótką relacje filmową z Kongresu Rozwoju Banków Spółdzielczych.
20 kwietnia 2017 r. obradowało XXX Walne Zgromadzenie Związku Banków Polskich.
Raport roczny EACB za 2016 rok. Zachęcamy do zapoznania się z Rocznym Raportem EACB (Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych) za rok 2016 -Annual Report 2016 , do którego kilka słów wprowadzających zadedykowali: Przewodniczący EACB -Gerhard Hofmann oraz Dyrektor Generalny Stowarzyszenia - Hervé Guider Obydwaj Panowie zaznaczyli jak...

Strony