Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności banków spółdzielczych

Sąd Apelacyjny w Warszawie zasądził od Skarbu Państwa na rzecz Banku kwotę 8.475.565 zł 04 gr z ustawowymi odsetkami za opóźnienie.
Bank Spółdzielczy w Brańsku. Najnowsze technologie, ale misja zgodna z tradycją.
Udziałowcy Banku Spółdzielczego w Chrzanowie dowiedzieli się na środowym zebraniu, że osiągnął on w ubiegłym roku 354 tysiące złotych zysku. Prawie 50 tysięcy wróci do nich w formie dywidend.
W pierwszy dzień Wiosny Miejskie Świetlice Socjoterapeutyczne rozegrały XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym o zwycięstwo walczyło aż sześć drużyn.
Bank Spółdzielczy w Tworogu oferuje najnowszy system Bankowości Internetowej EBO eBank OnLine. System zawiera pełną obsługę Indywidualną i Korporacyjną oraz szeroko rozbudowane funkcjonalności dodatkowe.
Wskaźniki ekonomiczne wszystkie korzystniejsze niż w grupie rówieśniczej w naszym zrzeszeniu, co świadczy o profesjonalnym zarządzaniu bankiem, daje to potencjał do dalszego rozwoju.
21 marca 2017 r. w Radomsku podsumowano projekt edukacji filmoznawczej, który ESBANK Bank Spółdzielczy wspiera od wielu lat.
GBS Bank w Strzelinie oraz SGB Bank w Poznaniu już po raz drugi zostali sponsorami generalnymi maratonu narciarskiego SGB Ultrabiel.
Sala obsługi klienta w banku spółdzieelczym w Warcie działa już w nowym wystroju.
Bank Spółdzielczy Milicz jak co roku był sponsorem nagród i wspierał merytorycznie pracę jury Konkursu Powiatowego „Bank Spółdzielczy wczoraj i dziś”.

Strony