Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności banków spółdzielczych

Rozmowa z Katarzyną Zimniak - Prezes Zarządu BS w Kórniku: "Bez respektowania zasad proporcjonalności będziemy musieli zacząć rozmowę o konsolidacjach"
Wywiad z G. Poniatowskim - Prezesem Zarządu Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej. Bank zdobył 1 miejsce w konkursie Najlepszy Bank 2017 w kategorii: Duży Bank Spółdzielczy.
Zarządzanie bankiem spółdzielczym różni się zdecydowanie od zarządzania w banku komercyjnym. Liczy sie nie tylko zysk.
Jako Partner Główny oraz firma wyróżniona Nagrodą Specjalną – 23 czerwca 2017 r. ESBANK BS uczestniczył w Radomszczańskim Forum Przedsiębiorczości.
Na Fortach w Piątnicy 25 czerwca ścigały się załogi zniszczonych i zmodyfikowanych pojazdów.
Przypadające na dzień 25.06.2017 r (niedziela) ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej, Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu obchodził w dniu 23.06.2017 r.
W konkursie Najlepszy Bank , Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu - bank zajął III miejsce w rankingu „Gazety Bankowej”- „Najlepszy Bank 2017” , w kategorii Duży Bank Spółdzielczy.
23 czerwca 2017 roku Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku uroczyście świętował w gmachu Filharmonii Gorzowskiej swoje 70 – tę urodziny.
Zobacz materiał fimowy z banku spółdzielczego w Lubartowie oraz z GBS Banku w Barlinku.
Najistotniejsze to bliskie, trwałe i partnerskie relacje, traktowanie klientów jak znajomych, proste, uczciwe produkty nie narażające klientów na ryzyko. Dzięki etycznym zasadom działania nie mamy problemów z reklamacjami i skargami - mówi Prezes GBS Banku Zbigniew Wielgosz.

Strony