Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności banków spółdzielczych

W jaki sposób definiuje instytucję, którą zarządza jej Prezes Pani Katarzyna Zarzycka w rozmowie z dziennikarzem Pawłem Oksanowiczem.
Sołectwo zwycięzcy plebiscytu otrzyma czek na 1500 zł, ufundowany po raz kolejny przez Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni.
Pod takim tytułem ukazał się artykuł na portalu Silesion.pl opisujący m.in. społeczną odpowiedzialność Silesia Banku
W banku spółdzielczym w Brodnicy odbyły się ćwiczenia ewakuacyjne dla pracowników i interesantów przebywających w obiektach.
Pokazowa, ale w pełni działająca „placówka biometryczna” Łąckiego Banku Spółdzielczego, została otwarta w siedzibie Ministerstwa Cyfryzacji
14 lipca, obchodzono Jubileusz 110 lat powstania Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie. Uroczystość zgromadziła liczne grono gości.
Prezentujemy wybrane aktywności banków spółdzielczych publikowane na profilach na Facebooku.
Bank Spółdzielczy w Gnieźnie, w ramach stałej współpracy z Urzędem Miejskim w Gnieźnie w zakresie wsparcia letnich inicjatyw kulturalnych, był sponsorem Dni Gniezna 2017
W sobotę 22 lipca, na Placu Piłsudskiego w S W sobotę 22 lipca, na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli po raz pierwszy odbył się „Lasowiacki Festiwal Pierogów”, który wsparł finansowo Nadsański Bank Spółdzielczy.
Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie zaprasza do nowej placówki - Filii Banku przy ul. Zakopiańskiej

Strony