Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności zrzeszeń

W dniu 28 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie SGB-Banku S.A. Reprezentanci właścicieli dysponowali łącznie prawie 90% głosów.
Spółdzielcy pamiętają również o ważnych wydarzeniach historycznych. 28 czerwca to bardzo ważna data dla Poznaniaków, Wielkopolan, ale również wszystkich Polaków.
Rozmowa z Katarzyną Zimniak - Prezes Zarządu BS w Kórniku: "Bez respektowania zasad proporcjonalności będziemy musieli zacząć rozmowę o konsolidacjach"
Banki spółdzielcze są mistrzami w budowaniu relacji a marką która powinno się promować jest marka Bank Spółdzielczy mówi Paweł Pyziki - p.o. Prezesa Zarządu SGB- Banku
Wywiad z G. Poniatowskim - Prezesem Zarządu Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej. Bank zdobył 1 miejsce w konkursie Najlepszy Bank 2017 w kategorii: Duży Bank Spółdzielczy.
Zarządzanie bankiem spółdzielczym różni się zdecydowanie od zarządzania w banku komercyjnym. Liczy sie nie tylko zysk.
Bank BPS wręczył nagrody laureatom konkursu „Bankowość mobilna w obiektywie” podczas wernisażu, który odbył się w siedzibie Banku BPS w Warszawie.
Banki spółdzielcze odgrywają ważną rolę w naszej gospodarce, ale czy mają szansę wygrać konkurencję z bankami komercyjnymi?
W dniu 22 czerwca odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Udziałowców Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji.
Seminarium „ Zmiany w ustawie o usługach płatniczych – podstawowy rachunek płatniczy, przenoszenie rachunków", 29 czerwca 2017 roku

Strony