Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności zrzeszeń

Akademia Przychodów Pozoaodsetkowych to inicjatywa skierowana do wszystkich Banków Spółdzielczych w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej. Przedsięwzięcie to jest realizowane w ramach współpracy SGB-Banku ze spółkami SGB Leasing, Faktorzy, Conocrdia, Union Investment i BODiE.
RN Centrum Finansowego Banku BPS odwoła Pana Ryszarda Buńko ze składu Zarządu i funkcji Prezesa Zarządu.
Przeczytaj wywiad jakiego udzielił Edward Tybor, przewodniczący Rady Zrzeszenia Banku BPS i prezes Zarządu Tatrzańskiego Banku Spółdzielczego.
W bankach spółdzielczych dostępność i lokalność doskonale łączy się z innowacyjnością przekonuje P. Pyzik p.o prezesa SGB-Banku SA.
Od 07.10.2017 Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie posiada status Banku niezrzeszonego współpracującego z Bankiem BPS S.A.
Audycja w radiowej Jedynce poświęcona porozumieniu ZUS i banków spółdzielczych.
Seminarium CEDUR dla przedstawicieli banków spółdzielczych "Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w bankach spółdzielczych. Wyniki inspekcji w tym zakresie. Zmiany w ustawie AML spowodowane IV Dyrektywą" 29 listopada 2017 r.
Zupełnie nowa oferta SGB już za miesiąc: konto, karta i aplikacja mobilna wspólne dla wszystkich banków zrzeszenia
W dniach 10-11 października 2017 roku, w hotelu Aqarius w Kołobrzegu odbyło się Zgromadzenie Prezesów Spółdzielczej Grupy Bankowej.
Ukazało się w nowej odsłonie najstarsze czasopismo sektora banków spółdzielczych - Magazyn Bank Spółdzielczy, który wydawane jest nieprzerwanie od 1964 roku.

Strony