Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności

Firma Kompas wygrywa 50 tys. euro w pierwszej europejskiej edycji konkursu Visa „Everywhere Initiative”, dzięki rozwiązaniu wykorzystującemu systemy samouczące się w celu ułatwienia poruszania się po mieście i korzystania z lokalnych placówek handlowo-usługowych
We wtorek 26.06 miał miejsce kolejny globalny atak hakerski - informuje portal niebezpiecznik.pl
Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie skierowała do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. żądanie zawieszenia obrotu akcjami spółki: Petrolinvest S.A., od dnia 29 czerwca 2017 r.,
Banki spółdzielcze są bardzo zaangażowane w życie lokalnych społeczności. Czerwiec i lipiec to miesiące, w których organizują one - w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej - liczne wydarzenia w całej Polsce.
W sytuacji ataku cybernetycznego "kluczowe jest, w jaki sposób zareagujemy na to wydarzenie".
We wtorek, 27 czerwca 2017 r. na liście ostrzeżeń publicznych KNF umieszczone zostały podmioty : Vortex Assets - Black Parrot Limited , RDP Media Ltd sp. z o.o. oraz mySafety sp. z o.o.
Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpływają skargi na usługi turystyczne. Przede wszystkim dotyczą spraw indywidualnych, takich jak zły standard hotelu, czy nieodpowiednia organizacja wyjazdu.
Polska jest dużym, chłonnym i otwartym na nowinki rynkiem, a polski sektor bankowy ma stabilną pozycję
Tylko co trzeci Polak ma długofalowy plan finansowy, który obejmuje okres dłuższy niż 12 miesięcy. Jeszcze mniej osób odkłada z myślą o przyszłej emeryturze.
Francuski La Banque Postale kupił licencje od mbanku na bankowość elektroniczną

Strony