Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności

Z danych GUS za pierwszy kwartał 2017 roku wynika, że prawie 30% wypadków przy pracy miało miejsce w sektorze przemysłowym. Tylko podczas trzech miesięcy zgłoszono 4 894 zdarzeń, z czego 60 miało charakter ciężki, a 4 zakończyły się śmiercią pracowników.
System DZ jest stosowany nie tylko w bankowości. Ma on zatem realny wpływ na bezpieczeństwo całej gospodarki.
Visa dokona strategicznej inwestycji w firmę Klarna; strony planują nawiązanie partnerstwa
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny w związku z ofertą Raiffeisen Banku Polska
KNF przestrzega przed krytyką wszystkich SKOK-ów. "Niektóre są w złej, a niektóre w bardzo dobrej sytuacji"
Unia Europejska na realizację Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w perspektywie unijnej 2014–2020 przeznaczyła w sumie 8,7 mld euro.
Do 31 sierpnia 2017 roku małe i średnie firmy, działające w całej Polsce – poza woj. mazowieckim, mogą ubiegać się o bezzwrotne dofinansowanie nowych lub udoskonalanych produktów i technologii.
Urzędy Skarbowe w Legnicy, Świdnicy i Jaworze zwyciężyły w XV edycji konkursu organizowanego przez BCC i Ministerstwo Finansów.
Komisja Nadzoru Finansowego (KNF), z dniem 28 czerwca 2017 r., jednogłośnie ustanowiła zarządcę komisarycznego w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej Piast (SKOK Piast).
Według Głównego Urzędu Statystycznego maj był kolejnym miesiącem spadków bezrobocia. Poziom 7,4 proc. jest najniższy od ćwierćwiecza.

Strony