Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Razem z Asseco

Asseco Poland otrzymało nagrodę główną - Orła "Rzeczpospolitej" w kategorii najlepsza firma nowej gospodarki. Spółka została doceniona za konsekwentny, wieloletni i stabilny rozwój
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" - Asseco zaprasza banki na spotkania
Jak wykorzystać potencjał rozwiązań IT do rozwoju usług finansowych? Jaka jest rola placówek bankowych w nowej, cyfrowej rzeczywistości? Odpowiedzi, m.in. na te pytania poznają uczestnicy Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych, które odbędzie się 6 kwietnia w Hotelu Regent w Warszawie. Asseco jest partnerem strategicznym tego wydarzenia.
Prezes Asseco zwrócił uwagę na zacieśniającą się współpracę pomiędzy sektorem bankowym i administracją publiczną, dla której bardzo istotne było zainicjowanie „Programu Rodzina 500+”.
Świąt wielkanocnych pełnych spokoju, dobrego wypoczynku oraz wiosennego nastroju życzy Asseco
Asseco, ze statusem Partnera Strategicznego, bierze udział w kwietniowej konferencji organizowanej przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.
Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają budować przyjazne państwo. Tam, gdzie komfort i wygoda obywatela są jednym biegunem, drugim jest bezpieczeństwo systemów przetwarzających wrażliwe dane. To właśnie e-bezpieczeństwo będzie jednym z głównych tematów podczas VII edycji konferencji Computerworld Państwo 2.0, której partnerem strategicznym jest Asseco. Spotkanie odbędzie się w dniach 2-3 marca w Warszawie.
Nasze społeczeństwo jest bardzo otwarte, a nasze banki w nowoczesny sposób realizują funkcjonalności bankowe, więc tym bardziej są otwarte na rozwiązania fintechowe - powiedział Tomasz Leś, Starszy Menedżer Produktu, Asseco Poland. Ponadto w swojej wypowiedzi wskazał na przykłady firm fintechowych z Polski, które bardzo mocno promują własne produkty już nie tylko w kraju, ale również za granicą.
Klienci Banków Spółdzielczych SGB mogą już korzystać z prawdopodobnie jedynej na rynku e-bankowość, w której sami budują swój bank. Jest to możliwe dzięki systemowi bankowości internetowej Asseco Customer Banking Platform (Asseco CBP)
Asseco zostało uhonorowane „Medalem 25-lecia” Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Wyróżnienie wręczono podczas obchodów jubileuszu 25-lecia Związku. Medal odebrał Adam Góral – Prezes Zarządu Asseco Poland S.A.

Strony