Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Razem z Asseco

Asseco wygrało w 10 kategoriach 25. edycji raportu Computerworld TOP 200, stanowiącego podsumowanie polskiego rynku teleinformatycznego.
Asseco zapewni wsparcie bankom spółdzielczym we wdrożeniu dyrektywy PSD2. Klienci bankowości internetowej Asseco CBP (Customer Banking Platform) będą mogli korzystać z funkcjonalności opartych o interfejs Polish API. Usługa udostępnienia interfejsu pozwalającego na spełnienie wymagań PSD2 będzie dostępna w ramach obecnie pobieranych opłat.
Asseco znalazło się w gronie 50 najszybciej rozwijających się firm w zestawieniu przygotowanym przez tygodnik „Wprost"
Asseco Poland otrzymało nagrodę główną - Orła "Rzeczpospolitej" w kategorii najlepsza firma nowej gospodarki. Spółka została doceniona za konsekwentny, wieloletni i stabilny rozwój
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" - Asseco zaprasza banki na spotkania
Jak wykorzystać potencjał rozwiązań IT do rozwoju usług finansowych? Jaka jest rola placówek bankowych w nowej, cyfrowej rzeczywistości? Odpowiedzi, m.in. na te pytania poznają uczestnicy Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych, które odbędzie się 6 kwietnia w Hotelu Regent w Warszawie. Asseco jest partnerem strategicznym tego wydarzenia.
Prezes Asseco zwrócił uwagę na zacieśniającą się współpracę pomiędzy sektorem bankowym i administracją publiczną, dla której bardzo istotne było zainicjowanie „Programu Rodzina 500+”.
Świąt wielkanocnych pełnych spokoju, dobrego wypoczynku oraz wiosennego nastroju życzy Asseco
Asseco, ze statusem Partnera Strategicznego, bierze udział w kwietniowej konferencji organizowanej przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.
Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają budować przyjazne państwo. Tam, gdzie komfort i wygoda obywatela są jednym biegunem, drugim jest bezpieczeństwo systemów przetwarzających wrażliwe dane. To właśnie e-bezpieczeństwo będzie jednym z głównych tematów podczas VII edycji konferencji Computerworld Państwo 2.0, której partnerem strategicznym jest Asseco. Spotkanie odbędzie się w dniach 2-3 marca w Warszawie.

Strony