Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Konferencje / Szkolenia

Ukazała się nowa oferta edukacyjna Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji. Zawiera szereg nowych tematów ważnych w bieżącej działalności banku spółdzielczego.
Konferencja IT w instytucjach finansowych jest dorocznym, branżowym spotkaniem przedstawicieli instytucji finansowych oraz przedstawicieli sektora IT.
Mentoring jest specyficzną relacją opartą na silnym wsparciu osoby doświadczonej, która ma wiedzę i chce się nią podzielić z kimś, kto dopiero stawia pierwsze kroki i potrzebuje merytorycznego impulsu do wdrożenia swojego projektu w życie.
Szkolenia jeśli mają być dofinansowane, muszą być wybrane spośród usług zarejestrowanych przez usługodawców posiadających uprawniania do realizacji usług z dofinansowaniem w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji zapraszają do udziału w studiach podyplomowych w zakresie: „Zarządzania sprzedażą w banku spółdzielczym” oraz „Rachunkowość i finanse w banku spółdzielczym”.
BODiE zaprasza na szkolenie online Zmiany zachodzące w banknotach w PLN, EURO, GBP oraz procedury postępowania ze zniszczonymi polskimi znakami pieniężnymi.
BODiE zaprasza do Warszawy na szkolenie
Warszawa, dnia 9 lutego 2017 r.
9 lutego 2017 r. Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3
Warszawa, 31 stycznia 2017 r. Wspieranie procesu podejmowania decyzji.

Strony