Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Konferencje / Szkolenia

Bitcoin to waluta niezależna od jakiejkolwiek instytucji centralnej, oparta na najwyższych technikach kryptograficznych. Dlatego też jest uważana za najbardziej bezpieczną na świecie
Seminarium „Zarządzanie bezpieczeństwem informacji (System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - SZBI)”, 28 czerwca 2017 r.
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" - Asseco zaprasza banki na spotkania
Ukazała się nowa oferta edukacyjna Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji. Zawiera szereg nowych tematów ważnych w bieżącej działalności banku spółdzielczego.
Konferencja IT w instytucjach finansowych jest dorocznym, branżowym spotkaniem przedstawicieli instytucji finansowych oraz przedstawicieli sektora IT.
Mentoring jest specyficzną relacją opartą na silnym wsparciu osoby doświadczonej, która ma wiedzę i chce się nią podzielić z kimś, kto dopiero stawia pierwsze kroki i potrzebuje merytorycznego impulsu do wdrożenia swojego projektu w życie.
Szkolenia jeśli mają być dofinansowane, muszą być wybrane spośród usług zarejestrowanych przez usługodawców posiadających uprawniania do realizacji usług z dofinansowaniem w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji zapraszają do udziału w studiach podyplomowych w zakresie: „Zarządzania sprzedażą w banku spółdzielczym” oraz „Rachunkowość i finanse w banku spółdzielczym”.
BODiE zaprasza na szkolenie online Zmiany zachodzące w banknotach w PLN, EURO, GBP oraz procedury postępowania ze zniszczonymi polskimi znakami pieniężnymi.
BODiE zaprasza do Warszawy na szkolenie

Strony