Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Konferencje / Szkolenia

20 i 21 września po raz szósty odbędzie się konferencja, której celem jest nie tylko wymiana i poszukiwanie rozwiązań dążących do unowocześnienia infrastruktury polskich miast, ale również poprawy jakości życia jego mieszkańców.
20-21 września 2017 roku odbędzie się Forum Liderów Banków Spóldzielczych.
1 czerwca rusza rekrutacja do Leadership Academy for Poland (LAP) – programu rozwoju przywództwa realizowanego przy udziale profesorów Uniwersytetu Harvarda
Zaledwie 30 proc. Polaków poszerza swoje umiejętności w zakresie wykonywanej pracy, a 20 proc. uczęszcza na kursy i szkolenia podnoszące kompetencje pracownicze – wynika z raportu „Aktywni + Przyszłość Rynku Pracy”
Webcast EY: Split payment – na co powinny przygotować się polskie firmy?
Bitcoin to waluta niezależna od jakiejkolwiek instytucji centralnej, oparta na najwyższych technikach kryptograficznych. Dlatego też jest uważana za najbardziej bezpieczną na świecie
Seminarium „Zarządzanie bezpieczeństwem informacji (System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - SZBI)”, 28 czerwca 2017 r.
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" - Asseco zaprasza banki na spotkania
Ukazała się nowa oferta edukacyjna Bankowego Ośrodka Doradztwa i Edukacji. Zawiera szereg nowych tematów ważnych w bieżącej działalności banku spółdzielczego.
Konferencja IT w instytucjach finansowych jest dorocznym, branżowym spotkaniem przedstawicieli instytucji finansowych oraz przedstawicieli sektora IT.

Strony