Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Artykuły nie tylko dla informatyków

Każdego dnia hakerzy atakują firmy na świecie ponad 6,5 miliona razy. Rok 2017 jest rekordowy jeśli chodzi o aktywność hakerów na całym świecie.
Eksperci spodziewają się, że więcej legalnych programów zostanie "zatrutych" przez ugrupowania atakujące ofiary reprezentujące szerszy profil i zasięg geograficzny, co sprawi, że ataki będą coraz trudniejsze do wykrycia.
Banki i instytucje finansowe biorą nas pod lupę, zwłaszcza gdy przychodzimy po kredyt.
Nowe technologie i tempo ich wdrażania rewolucjonizuje rynek dóbr konsumenckich.
Mimo wysokich zarobków informatycy nie są rozrzutni – świadczą o tym ich oszczędności, które stanowią równowartość ich kilkunastu miesięcznych pensji.
Visa zmienia standardy korzystania z transportu publicznego na całym świecie – koniec z poszukiwaniem gotówki czy papierowego biletu
Czy reklama mobilna sprzedaje? Zyski z reklamy mobilnej mogą być dwa razy wyższe niż szacują marketerzy
Bezpieczeństwo ruchu drogowego zależy w sposób szczególny od tego, czy kierowca jest w stanie odpowiednio sprawnie reagować na to, co dzieje się na drodze
Na świecie 2,8 mld osób korzysta z serwisów społecznościowych. Dynamiczny rozwój social mediów stwarza dużo szans, ale też niesie zagrożenia.
Renault Polska użyczy Nowego Koleosa w wersji INITIALE PARIS 2.0 dCi 175 X-Tronic 4X4 dr Krystynie Łuczak-Surówce, historykowi i krytykowi designu.

Strony