Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności

Firma Kompas wygrywa 50 tys. euro w pierwszej europejskiej edycji konkursu Visa „Everywhere Initiative”, dzięki rozwiązaniu wykorzystującemu systemy samouczące się w celu ułatwienia poruszania się po mieście i korzystania z lokalnych placówek handlowo-usługowych
We wtorek 26.06 miał miejsce kolejny globalny atak hakerski - informuje portal niebezpiecznik.pl
Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie skierowała do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. żądanie zawieszenia obrotu akcjami spółki: Petrolinvest S.A., od dnia 29 czerwca 2017 r.,
Banki spółdzielcze są bardzo zaangażowane w życie lokalnych społeczności. Czerwiec i lipiec to miesiące, w których organizują one - w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej - liczne wydarzenia w całej Polsce.
W sytuacji ataku cybernetycznego "kluczowe jest, w jaki sposób zareagujemy na to wydarzenie".
We wtorek, 27 czerwca 2017 r. na liście ostrzeżeń publicznych KNF umieszczone zostały podmioty : Vortex Assets - Black Parrot Limited , RDP Media Ltd sp. z o.o. oraz mySafety sp. z o.o.

Redakcja

O nas:

Bs.net.pl to zawsze aktualne informacje, wartościowe autorskie artykułu i relacje, a przede wszystkim wyjątkowa grupa odbiorców. To czyni , że Bs.net.pl jest uważany w sektorze bankowości spółdzielczej za opiniotwórcze medium.
 
Wśród odbiorców portalu bs.net.pl jest kadrę zarządzającą bankami spółdzielczymi oraz firmai wspierającymi sektor bankowości spółdzielczej, pracownicy banków spółdzielczych oraz instytucji centralnych.
 
Miesięcznie odwiedza nas średnio ok.25.000 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy generują blisko 80.000 tysięcy odsłon. Warto zaznaczyć, że większość wejść na strony portalu bs.net.pl to odwiedziny świadome. To specjalistyczna grupa odbiorców dostarczanych treści.
 
Serwis działa nieprzerwanie od 2002 roku. Przez wiele lat redagowany przez Annę Lewkowską, która nadała kształt i charakter portalowi. W chwili obecnej portal prowadzony jest  przez Krystynę Wojtaszek, która wspiera znany w środowisku banków spółdzielczych Maciej Wojtaszek kierujący spółka Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji.
 
Zespół redakcyjny wspiera: Janusz Orłowski oraz Andrzej Malanowski.
 
Dane kontaktowe:
 
Bs.net. Krystyna Wojtaszek
Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej
Rejestr Czasopism i Dzienników nr 853
E-mail: redakcja@bs.net.pl, 
 
Redakcja:
ul. Heleny Modrzejewskiej 15
60-184 Poznań
REGON: 366405822
NIP: 9720480524
 
Redaktor naczelny – Krystyna Wojtaszek (tel. +48 694 333 586) mail: k.wojtaszek@bs.net.pl 
W sprawach dotyczących portalu Bs.net.pl - kontakt z red.nacz. 
 
Informacje o działalności i produktach BS-ów zamieszczane są nieodpłatnie. Prosimy przesyłać je na adres redakcja@bs.net.p
 
 
 
REKLAMY W BS.NET - redaktor@bs.net.pl ; tel. 602 680 708
 
 
 
Zapraszamy do współpracy firmy współpracujące z sektorem bankowości spółdzielczej.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i powielanie za zgodą Redakcji