Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Archiwum

Archiwum Aktualności zrzeszeń

Czwarta edycja Powidz Jam Festiwal przeszła już do historii. Spółdzielcza Grupa Bankowa była sponsorem generalnym tego rozwijającego się z roku na rok wydarzenia.
Banki spółdzielcze BPS i SGB umozliwiają swoim klientom przyjmowanie wniosków 500+.
Kredyt hipoteczny „Mieszkanie dla Młodych” na pierwszym miejscu w lipcowym rankingu portalu bankier.pl.
W II kwartale 2017 r. ruszył Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej.
Zapraszamy do czytania wakacyjnego numeru magazynu "Bank Wspólnych Sił".
Spółdzielcza Grupa Bankowa wspiera Powidz Jam Festiwal.
Narodowy Bank Polski popiera dalszą integrację sektora banków spółdzielczych w formie IPS-ów. Wydaje się to nieodzownym warunkiem jego funkcjonowania w długiej perspektywie .
Bank BPS wraz z Codec Polska poprowadzi wdrożenie nowego systemu budżetowego bazującego na technologii firmy Infor
Zarząd DEKPOL S.A. (,,Emitent", ,,Spółka") informuje, że w dniu 18 lipca 2017 r. podjął uchwałę o dokonaniu przydziału 15.000 sztuk obligacji na okaziciela serii DA o łącznej wartości nominalnej 15 mln zł (,,Obligacje") na rzecz Banku
26 czerwca 2017 r. ARiMR przyznała współpracującym bankom dodatkowe środki na limity akcji kredytowej oraz limity dopłat do oprocentowania kredytów inwestycyjnych
Tym razem Eko Jarmak nad Jeziorem Ogórkowym. Zapowiada się atrakcyjnie!
10 lipca br. w Hotelu Delicjusz w Stęszewie pod Poznaniem, przy wsparciu m.in. Spółdzielczej Grupy Bankowej oraz spółek Faktorzy S.A. i SGB Leasing, odbyło się zgromadzenie Stowarzyszenia Dzierżawców i Właścicieli Rolnych RP
Wśród sponsorów wydarzenia znalazła się również Spółdzielcza Grupa Bankowa. Każdy z laureatów i wyróżnionych otrzymał ufundowany przez SGB pakiet upominków reklamowych sygnowanych marką AGRO SGB.
W dniu 5 lipca br. odbyło się posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej.
W sektorze spółdzielczym działa blisko 3,8 tys. bankomatów. 2300 urządzeń należy do banków zrzeszonych z Bankiem BPS, a 1399 do konkurencyjnego zrzeszenia SGB.
UE zauważa ogromną rolę spółdzielczości i zobowiązuje się do jej promowania. Podpisano konsensus w sprawie zrównoważonego rozwoju SDG 2030. Spółdzielnie uznano w nim za kluczowe podmioty.
Złote Laury dla BS w Lututowie, BS w Pszczynie oraz dla Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.
Alebank.pl przedstawia rozmowę z Robertem Trętowskim, Wiceprezesem Zarządu KIR, o ofercie technologicznej dla bankowości spółdzielczej
Spółdzielcza Grupa Bankowa miała przyjemność wesprzeć tegoroczną odsłonę akcji OnkoRejs Granicami Polski jako partner marszu drużyny kierowanej przez aktora Mateusza Damięckiego.
eBrooker analizuje, które banki są dobrze oceniane, a na które najbardziej skarżą się klienci. Robi to na podstawie raportu Rzecznika Finansowego za 2016 rok.

Strony