Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Oferta BS-ów

Sprzedaż premiowa kart będzie prowadzona od 23 stycznia do 28 lutego 2017 roku pod nazwą „Twoje życie w wymiarze Mastercard”.
Bank spółdzielczy w Sztumie poszukuje osób pracujących na własny rachunek aby spróbowali swoich sił i otworzyli agencję banku.
PBS w Janikowie promuje w Internecie zamiane rachunku oszczędnościowego na lokatę: https://www.facebook.com/BankPiastowski/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf
Bank Spółdzielczy w Pucku promuje na swoim profilu ofertę dla przedsiębiorców
GBS w Barlinku promuje kredyt gotówkowy bez prowizji. Akcje promocyjna można zobaczyć na FB, stronie firmowej banku oraz w placówkach banku.
Dokładnie rok temu uruchomiliśmy nasz autorski projekt „Kevin sam w banku”. Cel główny projektu to edukacja młodzieży gimnazjalnej w zakresie zasad bezpiecznego korzystania z nowoczesnych usług bankowych realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych i rachunków internetowych.
Nowa oferta kredytowa banku spółdzielczego w Sejnach
Bank Spółdzielczy w Koronowie z okazji 125-lecia Banku przygotował specjalną ofertę kredytową. Promuje ją na stronie internetowej oraz profilu na FB
Naddobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach rozpoczął akcje promowania kredytu gotówkowego. Akcja jest widoczna na stronie firmowej Banku oraz profilu na FB.
Banki spółdzielcze wspólnie z operatorem sieci Plus z okazji Walentynek proponuję dodatkowe doładowania na kartę. Tę ofertę promuje m.in Vistula Bank Spółdzielczy, z BS w Koronowie oraz BS w Kałuszynie

Strony