Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności

Policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą trudniącą się wyłudzeniami VAT na wielką skalę. Skarb Państwa na działalności przestępców stracił co najmniej 5 mln złotych.
Cyberprzestępcy w ofensywie. Tym razem na ich celowniku znaleźli się klienci PKO Banku Polskiego. "Ostrzegamy przed nowym scenariuszem oszustw z wykorzystaniem bankowości elektronicznej" - czytamy w komunikacie na stronie banku.
Redakcja portalu bs.net uprzejmie informuję, że w dniach 25.02.2017 roku od godziny 18.00 do dnia 26.02.2017 roku godziny 10.00 będą prowadzone prace serwisowe. W tym czasie mozliwe sa zakłócenia w dostępności do naszego serwisu. Za powstałe niedogodności przepraszamy.
W ubiegłym roku wydaliśmy na reformę kopalń 1,52 mld zł. Średnio straciły 7 zł na każdej tonie węgla
Do 28 lutego 2017 r. każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej musi złożyć odpowiedni wniosek.
Kredyty hipoteczne będą mogły udzielać tylko instytucje kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego (banki i skok-i), a kredyty będą udzielane w walucie, w której klienci uzyskują większość dochodów
W ostatnim dniu 36. posiedzenia Sejmu posłowie uchwalili 12 ustaw. Wśród nich są ułatwienia dla pracowników, emerytów i rencistów w rozliczeniach PIT już za 2016 r., ustawa regulująca zasady zawierania umów kredytu hipotecznego oraz zmiany w Kodeksie karnym.
Cyberprzestępcy w ofensywie. Tym razem na ich celowniku klienci PKO Banku Polskiego.
Testament Tomasza Kality, który niedawno zmarł na raka mózgu, nie zostanie zrealizowany.
Zyskać mają klienci banków.

Strony