Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Aktualności

Policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą trudniącą się wyłudzeniami VAT na wielką skalę. Skarb Państwa na działalności przestępców stracił co najmniej 5 mln złotych.
Cyberprzestępcy w ofensywie. Tym razem na ich celowniku znaleźli się klienci PKO Banku Polskiego. "Ostrzegamy przed nowym scenariuszem oszustw z wykorzystaniem bankowości elektronicznej" - czytamy w komunikacie na stronie banku.
Redakcja portalu bs.net uprzejmie informuję, że w dniach 25.02.2017 roku od godziny 18.00 do dnia 26.02.2017 roku godziny 10.00 będą prowadzone prace serwisowe. W tym czasie mozliwe sa zakłócenia w dostępności do naszego serwisu. Za powstałe niedogodności przepraszamy.
W ubiegłym roku wydaliśmy na reformę kopalń 1,52 mld zł. Średnio straciły 7 zł na każdej tonie węgla
Do 28 lutego 2017 r. każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej musi złożyć odpowiedni wniosek.
Kredyty hipoteczne będą mogły udzielać tylko instytucje kontrolowane przez Komisję Nadzoru Finansowego (banki i skok-i), a kredyty będą udzielane w walucie, w której klienci uzyskują większość dochodów

Redakcja

Bs.net. Krystyna Wojtaszek
Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej
Rejestr Czasopism i Dzienników nr 853
E-mail: redakcja@bs.net.pl, 
 
Redakcja:
ul. Heleny Modrzejewskiej 15
60-184 Poznań
REGON: 366405822
NIP: 9720480524
 
Redaktor naczelny – Krystyna Wojtaszek (tel. +48 694 333 586) mail: k.wojtaszek@bs.net.pl 
W sprawach dotyczących portalu Bs.net.pl - kontakt z red.nacz. 
Informacje o działalności i produktach BS-ów zamieszczane są nieodpłatnie. Prosimy przesyłać je na adres redakcja@bs.net.p
 
 
 
REKLAMY W BS.NET - redaktor@bs.net.pl 
 
 
 
Zapraszamy do współpracy firmy współpracujące z sektorem bankowości spółdzielczej.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i powielanie za zgodą Redakcji